Ofertă acceptată Cumpărare directă

Constatare defectiuni echipament de control de securitate bagaje de mana tip ASTROPHYSICS, XIS 6545

Număr anunț
DA21105831
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA AEROPORTUL INTERNATIONAL CRAIOVA (CUI RO10300854)
Furnizor / câștigător
MIRA TELECOM S.A. (CUI RO11123297)
Cod CPV
50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
30.08.2018 15:29
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
31.08.2018 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.