Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE INTRETINERE AUTOMOBILE Spital Baile Felix Dacia Loga BH 10 SPF

Număr anunț
DA21088969
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
Furnizor / câștigător
COMPACT AUTOSERVICE SRL (CUI RO28786219)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.968,60 RON
Valoare atribuită
1.968,60 RON
Data publicării
29.08.2018 08:53
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
31.08.2018 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.968,60 RON

din 1.968,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.