Ofertă acceptată Cumpărare directă

7 NOPTI DE CAZARE / PARTICIPANT AFERENTE SERVICIILOR DE FORMARE PROFESIONALA / PERFECTIONARE : PERIO

Număr anunț
DA21106493
Autoritate contractantă
Filarmonica Oltenia Craiova (CUI 4829924)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI RO33269758)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100,92 RON
Valoare atribuită
2.100,92 RON
Data publicării
30.08.2018 16:32
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
31.08.2018 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100,92 RON

din 2.100,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.