Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII CAZARE VIENA 24-26.09.2018

Număr anunț
DA21105584
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA A MEDICAMENTULUI SI A DISPOZITIVELOR MEDICALE (CUI 27234950)
Furnizor / câștigător
DANCO PRO COMMUNICATION S.R.L. (CUI RO9482566)
Cod CPV
55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.206,80 RON
Valoare atribuită
1.206,80 RON
Data publicării
30.08.2018 15:12
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
31.08.2018 08:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.206,80 RON

din 1.206,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.