Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare CASCO + RCA

Număr anunț
DA21103286
Autoritate contractantă
GRUP DE ACTIUNE LOCALA VALEA CLANITEI (CUI 33584712)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.713,50 RON
Valoare atribuită
2.713,50 RON
Data publicării
30.08.2018 13:13
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 18:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.713,50 RON

din 2.713,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.