Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 4,5% sub estimat

lucrari de decolmatare santuri si paraie de pe teritoriul Comunei Zemes, judet Bacau

Număr anunț
DA20907134
Autoritate contractantă
COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
Furnizor / câștigător
OVERLAND GRUP SRL (CUI RO16541290)
Cod CPV
45112000-5 · Lucrari de excavare si de terasament (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.613,44 RON
Valoare atribuită
32.102,65 RON 4,5% sub estimat
Data publicării
25.07.2018 11:49
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
26.07.2018 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.102,65 RON

din 33.613,44 RON estimat 4,5%

Adjudecat la 95,5% din estimat · economie 1.510,79 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.