Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Licente Windows Server 2016
- Număr anunț
- DA20910094
- Autoritate contractantă
- DEPARTAMENTUL PENTRU LUPTA ANTIFRAUDA (CUI 28484059)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 48620000-0 · Sisteme de operare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.600 RON
- Valoare atribuită
- 11.600 RON
- Data publicării
- 25.07.2018 14:28
- Termen limită
- 30.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.07.2018 16:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.600 RON
din 11.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro