Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare materiale pentru UM 02267 Bistrița

Număr anunț
DA20907758
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02267 (CUI 12489092)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44820000-4 · Lacuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
530,67 RON
Valoare atribuită
530,67 RON
Data publicării
25.07.2018 12:22
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

530,67 RON

din 530,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.