Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Abonament Lege5 Online
- Număr anunț
- DA20917737
- Autoritate contractantă
- LABORATOR DE CONTROL DOPING (CUI 36413717)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI RO6410158)
- Cod CPV
- 75111200-9 · Servicii legislative (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.066 RON
- Valoare atribuită
- 3.066 RON
- Data publicării
- 26.07.2018 13:17
- Termen limită
- 31.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.07.2018 14:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.066 RON
din 3.066 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro