Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Curs Control Intern Managerial
- Număr anunț
- DA20916772
- Autoritate contractantă
- Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
- Furnizor / câștigător
- HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
- Cod CPV
- 55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.956 RON
- Valoare atribuită
- 10.956 RON
- Data publicării
- 26.07.2018 12:25
- Termen limită
- 31.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.07.2018 13:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.956 RON
din 10.956 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro