Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asigurare grup pompieri voluntari

Număr anunț
DA20913269
Autoritate contractantă
COMUNA BORS (CUI 4390526)
Furnizor / câștigător
BALLA PIROSKA-AGENT ASIGURARE (CUI 35563368)
Cod CPV
66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.410 RON
Valoare atribuită
3.410 RON
Data publicării
26.07.2018 09:27
Termen limită
31.07.2018 17:00
Data finalizării
26.07.2018 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.410 RON

din 3.410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.