Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii arhivistice

Număr anunț
DA21092233
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC, SAT PUIESTI (CUI 4540011)
Furnizor / câștigător
I.I. ZANET CATALINA (CUI RO31413376)
Cod CPV
79971200-3 · Servicii de legare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
29.08.2018 11:34
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
31.08.2018 08:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.