Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,5% sub estimat

Servicii de intretinere sistem antiincendiu la imobil existent

Număr anunț
DA20863514
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
RASSCO SECURITATE SA (CUI 11816587)
Cod CPV
75251110-4 · Servicii de prevenire a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.705,80 RON
Valoare atribuită
4.680 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
18.07.2018 10:39
Termen limită
31.07.2018 17:00
Data finalizării
26.07.2018 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.680 RON

din 4.705,80 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 25,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.