Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII SPECTACOLE, SPECTACOL DE TIP AER LIBER

Număr anunț
DA21108254
Autoritate contractantă
Comuna Unguriu (Primaria Comunei Unguriu) (CUI 16312033)
Furnizor / câștigător
GRYG ARTIFIC SRL (CUI 32651104)
Cod CPV
79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.500 RON
Valoare atribuită
14.500 RON
Data publicării
31.08.2018 09:46
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
31.08.2018 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.500 RON

din 14.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.