Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE DOCUMENTE SCOLARE

Număr anunț
DA21109790
Autoritate contractantă
?COALA GIMNAZIALA MA?LOC (CUI 29083519)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI RO25155248)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
392,66 RON
Valoare atribuită
392,66 RON
Data publicării
31.08.2018 11:03
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
31.08.2018 11:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

392,66 RON

din 392,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.