Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ordin de deplasare (delegatie)

Număr anunț
DA21108922
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Gabor Aron Vlahita (CUI 4367426)
Furnizor / câștigător
F & F INTERNATIONAL SRL (CUI RO2973264)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8,82 RON
Valoare atribuită
8,82 RON
Data publicării
31.08.2018 10:20
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
31.08.2018 18:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8,82 RON

din 8,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.