Ofertă acceptată Cumpărare directă

CPV: 31711100-4 Componente electronice

Număr anunț
DA20908334
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01838 (CUI 4299631)
Furnizor / câștigător
IT CLICK & SERVICE SRL (CUI 33597275)
Cod CPV
31711100-4 · Componente electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.010,92 RON
Valoare atribuită
3.010,92 RON
Data publicării
25.07.2018 12:52
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 13:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.010,92 RON

din 3.010,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.