Ofertă acceptată Cumpărare directă

vopsele

Număr anunț
DA20915980
Autoritate contractantă
S.C. AQUASERV S.A. (CUI RO16775941)
Furnizor / câștigător
VALCIU & CO S.R.L. (CUI RO3721087)
Cod CPV
44800000-8 · Vopsele, lacuri si masticuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
363,21 RON
Valoare atribuită
363,21 RON
Data publicării
26.07.2018 11:42
Termen limită
31.07.2018 17:00
Data finalizării
26.07.2018 11:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

363,21 RON

din 363,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.