Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ULEI DUSTER 5 L 5W30
- Număr anunț
- DA20912084
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "SOMES" AL JUDETULUI SATU MARE (CUI 4038776)
- Furnizor / câștigător
- INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI RO24195562)
- Cod CPV
- 09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 154,54 RON
- Valoare atribuită
- 154,54 RON
- Data publicării
- 25.07.2018 22:55
- Termen limită
- 31.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.07.2018 17:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
154,54 RON
din 154,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro