Ofertă acceptată Cumpărare directă

Gips dentar pt.clasa III-a la sac de 25 Kg

Număr anunț
DA20911327
Autoritate contractantă
Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
Furnizor / câștigător
TEHNODENT POKA SRL (CUI RO1813923)
Cod CPV
44921100-3 · Ghips (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110,95 RON
Valoare atribuită
110,95 RON
Data publicării
25.07.2018 15:41
Termen limită
31.07.2018 17:00
Data finalizării
26.07.2018 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110,95 RON

din 110,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.