Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,4% sub estimat
AC VACUTAINER / ACE VACUTAINER 21G X 1 1/2 ( 100 buc )
- Număr anunț
- DA20922765
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
- Furnizor / câștigător
- NOVITRADE SRL (CUI RO15011423)
- Cod CPV
- 33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 914,10 RON
- Valoare atribuită
- 910,80 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 27.07.2018 10:09
- Termen limită
- 01.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.07.2018 10:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
910,80 RON
din 914,10 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 3,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.