Ofertă acceptată Cumpărare directă

EXUDAT FARINGIAN STERIL FARA TUB, AMBALAT INDIVIDUAL / BETE ANTIBIOGRAMA / ECUVIOANE LIVRARE 24 H

Număr anunț
DA20921357
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48 RON
Valoare atribuită
52 RON
Data publicării
27.07.2018 08:38
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 09:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52 RON

din 48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.