Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat
AV-SET PRIMEplus R 4008
- Număr anunț
- DA20921334
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
- Furnizor / câștigător
- DIRECT PHARMA LOGISTICS SRL (CUI RO31647962)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.216,50 RON
- Valoare atribuită
- 4.208,50 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 27.07.2018 08:36
- Termen limită
- 01.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.07.2018 09:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.208,50 RON
din 4.216,50 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 8 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.