Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cateter venos central 3 (trei) lumene - CERTOFIX Trio 720 Econo - cod 4163206E-07
- Număr anunț
- DA20916519
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33141200-2 · Catetere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 329,50 RON
- Valoare atribuită
- 349,50 RON
- Data publicării
- 26.07.2018 12:12
- Termen limită
- 01.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.07.2018 10:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
349,50 RON
din 329,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro