Ofertă acceptată Cumpărare directă

tejghea pt servire 160x60x80, raft depozitare 80x60x180

Număr anunț
DA20910972
Autoritate contractantă
Comuna Foieni (CUI 3896828)
Furnizor / câștigător
KOMAROMI SRL (CUI RO5820419)
Cod CPV
39141000-2 · Mobilier si echipament de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.674 RON
Valoare atribuită
2.674 RON
Data publicării
25.07.2018 15:18
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 08:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.674 RON

din 2.674 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.