Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE INTRETINERE A DRUMURILOR IN COMUNA SILISTEA

Număr anunț
DA20910805
Autoritate contractantă
COMUNA SILISTEA JUD. BRAILA (CUI 4721298)
Furnizor / câștigător
MIRASER SRL (CUI 16475642)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.000 RON
Valoare atribuită
42.000 RON
Data publicării
25.07.2018 15:07
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 14:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.000 RON

din 42.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.