Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lucrari de intretinere si reparatii drumuri comunale și vicinale

Număr anunț
DA20907341
Autoritate contractantă
COMUNA SARU DORNEI (CUI 4326884)
Furnizor / câștigător
PIETRICICA SRL (CUI RO753025)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.605 RON
Valoare finală
12.605 RON
Data publicării
25.07.2018 12:00
Data finalizării
27.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.