Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PIESE SCHIMB ELECTROCAUTER ERBE
- Număr anunț
- DA21128352
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI (CUI 4327367)
- Furnizor / câștigător
- DOICEMED SRL (CUI RO35294022)
- Cod CPV
- 33162100-4 · Dispozitive pentru blocul operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.300 RON
- Valoare finală
- 2.584 RON
- Data publicării
- 04.09.2018 11:48
- Termen limită
- 09.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2018 15:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.