Ofertă acceptată Cumpărare directă

CORECTOR CU PENSULAMarker pt tabla magnetica Milan albastru;rosu;negru;PANOU PLUTA RAMA MDF 90X120 C

Număr anunț
DA21124377
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SATU MARE (CUI 17337702)
Furnizor / câștigător
LIBRARIILE COMPAS S.R.L. (CUI RO27242324)
Cod CPV
30192160-0 · Corectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.149,45 RON
Valoare atribuită
1.149,45 RON
Data publicării
04.09.2018 09:01
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.149,45 RON

din 1.149,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.