Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MARMITA ELECTRICA 60 LITRI
- Număr anunț
- DA20891386
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- TOPK UTILAJE ALIMENTARE SRL (CUI RO11687229)
- Cod CPV
- 44615000-4 · Cuve sub presiune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.280 RON
- Valoare atribuită
- 9.280 RON
- Data publicării
- 23.07.2018 13:39
- Termen limită
- 28.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.07.2018 09:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.280 RON
din 9.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro