Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATERIALE SANITARE
- Număr anunț
- DA21119540
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
- Furnizor / câștigător
- BIOSENS MEDICA SRL (CUI RO23110363)
- Cod CPV
- 33162000-3 · Dispozitive si instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.329,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.329,80 RON
- Data publicării
- 03.09.2018 13:01
- Termen limită
- 09.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2018 13:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.329,80 RON
din 2.329,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro