Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Rechizite pentru ,,Primaria Dolhesti"

Număr anunț
DA21112215
Autoritate contractantă
Comuna Dolhesti (CUI 5506727)
Furnizor / câștigător
WARP NET COMPUTERS SRL (CUI RO13869537)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.830,17 RON
Valoare atribuită
1.830,17 RON
Data publicării
31.08.2018 13:16
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.830,17 RON

din 1.830,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.