Ofertă acceptată Cumpărare directă

UNIFORMA SCOLARA

Număr anunț
DA21128694
Autoritate contractantă
COMUNA FANTANELE (CUI 17749029)
Furnizor / câștigător
FĂURAR TEN SRL (CUI 7583513)
Cod CPV
18300000-2 · Articole de imbracaminte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57.406,70 RON
Valoare atribuită
57.406,70 RON
Data publicării
04.09.2018 12:03
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 15:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57.406,70 RON

din 57.406,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.