Ofertă acceptată
Cumpărare directă
asa instrumentar cu blaturi si sertar inox MI 06 + Scarita o treapta integral inox
- Număr anunț
- DA21130963
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD (CUI 3519755)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI RO14900860)
- Cod CPV
- 33192200-4 · Mese medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 806,73 RON
- Valoare atribuită
- 806,73 RON
- Data publicării
- 04.09.2018 13:41
- Termen limită
- 09.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2018 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
806,73 RON
din 806,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro