Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MEZELURI CARNE
- Număr anunț
- DA21130761
- Autoritate contractantă
- LICEUL SILVIC GURGHIU (CUI 4376009)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15119000-5 · Diverse tipuri de carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 733,44 RON
- Valoare atribuită
- 733,44 RON
- Data publicării
- 04.09.2018 13:32
- Termen limită
- 09.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2018 13:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
733,44 RON
din 733,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro