Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Diverse materiale de constructii (reparare policarbonat degradat statie autobuz Bacova)
- Număr anunț
- DA21125666
- Autoritate contractantă
- ORASUL BUZIAS (CUI RO2502534)
- Furnizor / câștigător
- OVICLA VEST SRL (CUI RO17649178)
- Cod CPV
- 44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 235,58 RON
- Valoare atribuită
- 235,58 RON
- Data publicării
- 04.09.2018 10:00
- Termen limită
- 09.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2018 15:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
235,58 RON
din 235,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro