Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale confectionare panouri

Număr anunț
DA21125353
Autoritate contractantă
SCOALA SUPERIOARA DE AVIATIE CIVILA (CUI RO11534322)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
335,92 RON
Valoare atribuită
335,92 RON
Data publicării
04.09.2018 09:46
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

335,92 RON

din 335,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.