Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Articole de papetarie si birotica.
- Număr anunț
- DA21123806
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "SFANTU ANDREI" SARMAS (CUI 13378890)
- Furnizor / câștigător
- COROANA SRL (CUI RO15507746)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 507,90 RON
- Valoare atribuită
- 507,90 RON
- Data publicării
- 04.09.2018 08:19
- Termen limită
- 09.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2018 09:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
507,90 RON
din 507,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro