Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Varta - Incarcator pentru priza LCD Plug + 4 Acumulatori AA R6 2100 mAh
- Număr anunț
- DA20920743
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 31158100-9 · Incarcatoare de baterii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 748,71 RON
- Valoare atribuită
- 748,71 RON
- Data publicării
- 26.07.2018 16:43
- Termen limită
- 31.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.07.2018 08:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
748,71 RON
din 748,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro