Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 4,9% sub estimat

Pachet birotica

Număr anunț
DA21119491
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
30197220-4 · Agrafe de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.850,10 RON
Valoare atribuită
1.760 RON 4,9% sub estimat
Data publicării
03.09.2018 12:59
Termen limită
08.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 08:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.760 RON

din 1.850,10 RON estimat 4,9%

Adjudecat la 95,1% din estimat · economie 90,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.