Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet mobilier scolar

Număr anunț
DA20924570
Autoritate contractantă
LICEUL DE ARTE SIGISMUND TODUTA (CUI 4374725)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.839,44 RON
Valoare atribuită
8.839,44 RON
Data publicării
27.07.2018 11:55
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.839,44 RON

din 8.839,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.