Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MOTOCOASA PROFESIONALA FS 410 CU CAP DE COSIRE
- Număr anunț
- DA20923024
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 16310000-1 · Cositoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.067,23 RON
- Valoare atribuită
- 4.067,23 RON
- Data publicării
- 27.07.2018 10:23
- Termen limită
- 01.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.07.2018 11:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.067,23 RON
din 4.067,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro