Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie copiator tip xerox A4 500 coli top PPLITE + HARTIE COPIATOR A3

Număr anunț
DA21110867
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Interne - Unitatea Speciala de Aviatie Bucuresti (CUI 13495254)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.563,10 RON
Valoare atribuită
1.563,10 RON
Data publicării
31.08.2018 12:01
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 10:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.563,10 RON

din 1.563,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.