Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,9% sub estimat

Revizii auto

Număr anunț
DA21113132
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
Furnizor / câștigător
MIT MOTORS INTERNATIONAL SRL (CUI RO10751714)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.637,14 RON
Valoare atribuită
6.445 RON 2,9% sub estimat
Data publicării
31.08.2018 14:40
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 10:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.445 RON

din 6.637,14 RON estimat 2,9%

Adjudecat la 97,1% din estimat · economie 192,14 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.