Ofertă refuzată Cumpărare directă

Dispozitiv de ascutit burghie S41 Bosch

Număr anunț
DA20909579
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02044 Tulcea (CUI 17462349)
Furnizor / câștigător
ABC INTERNATIONAL S.R.L. (CUI RO9624881)
Cod CPV
31670000-3 · Piese electrice pentru masini sau pentru aparate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
219,75 RON
Valoare finală
219,75 RON
Data publicării
25.07.2018 14:01
Data finalizării
27.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.