Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sapiens. Scurtă istorie a omenirii, Yuval Noah Harari

Număr anunț
DA21128263
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA OVID DENSUSIANU HUNEDOARA-DEVA (CUI 4374555)
Furnizor / câștigător
EDITURA POLIROM SA (CUI RO12280354)
Cod CPV
22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.109,76 RON
Valoare atribuită
7.109,76 RON
Data publicării
04.09.2018 11:45
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.109,76 RON

din 7.109,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.