Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Racord drept F nichelat D.26-F1, D.20-F1, D.16-F1, D.26x1", D.26X1" -F1, D.20X1/2"-F1, M, F, etc
- Număr anunț
- DA20905817
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- ANG IMPEX SRL (CUI RO2981518)
- Cod CPV
- 44167100-9 · Racorduri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 702,28 RON
- Valoare atribuită
- 702,28 RON
- Data publicării
- 25.07.2018 10:40
- Termen limită
- 31.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.07.2018 13:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
702,28 RON
din 702,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro