Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,7% sub estimat
Hartie birou
- Număr anunț
- DA20923739
- Autoritate contractantă
- Centrul Cultural si de Tineret " Stefan Iordache (CUI 36772516)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 372,90 RON
- Valoare atribuită
- 363 RON 2,7% sub estimat
- Data publicării
- 27.07.2018 11:05
- Termen limită
- 01.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.07.2018 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
363 RON
din 372,90 RON estimat
2,7%
Adjudecat la 97,3% din estimat · economie 9,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.