Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE
- Număr anunț
- DA20923457
- Autoritate contractantă
- MUZEUL VRANCEI (CUI 4350670)
- Furnizor / câștigător
- GĂBIŢZU COM SRL (CUI RO21302656)
- Cod CPV
- 44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 923,95 RON
- Valoare atribuită
- 923,95 RON
- Data publicării
- 27.07.2018 10:49
- Termen limită
- 01.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.07.2018 13:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
923,95 RON
din 923,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro