Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR , A4

Număr anunț
DA20922608
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA ARGES (CUI 37609097)
Furnizor / câștigător
SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI RO32301125)
Cod CPV
30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59,75 RON
Valoare atribuită
59,75 RON
Data publicării
27.07.2018 10:00
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59,75 RON

din 59,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.